Bilişim Garaj Ve Sanat Atölyesi tamamlandı.

OSTiMTECH Hayat Boyu Eğitim Merkezi Bilişim Garaj ve Sanat Akademisi Eğitim programımız iki haftalık sürecini tamamladı.

 

OSTiMTECH Hayat Boyu Eğitim Merkezi Bilişim Garaj ve Sanat Akademisi Eğitim programımız iki haftalık sürecini tamamladı. Program kapsamında; Kodlama, Elektronik Devre Tasarımı, Ahşap Atölyesi, Mozaik, Süsleme, Gölge ve Ebru Sanatı, Drama ‘’Geleneksel Oyunlar’’, Quilling, maket uçak yapımı, Ahşap Oyuncak(Denge), Ahşap Robotik, Çizit konularını yer verildi. Eğlenceli oyunlar ve çocukların el becerilerini, grup çalışmalarını, tanışma, güven konularını ele aldığımız bu programda hem eğlendik hem öğrendik. Programda gelen ziyaretçilerimize eğitim parçası olan ahşap atölyesi topaç oyuncağı yaparak eğitime renk kattık.

Eğitim sonunda yapılan etkinliklerin sergilendiği kapanış organizasyonunda, katılımcıların ve velilerimizin ziyaretleri ile gerçekleştirildi. Programda eğitmenlerimizin genel eğitim akışı ve içeriğik bilgisi sonrasında, plaket ve sertifika töreni, eğitimden resimler, pasta kesme organizasyonu ile keyifli bir eğitim programını tamamladık.