Bilgi iste!

Eğitimle ilgili detaylı bilgi için bülten listesine kayıt olabilirsiniz

Bilgi Merkezi

Ostim Teknik Üniversitesi binasından ayrı bir bölümde bulunmaktadır.Ayrı zamanda dışarıdanda bağımsız girişe sahip olan merkezimiz toplu taşıma (metro-minübüs-otobüs) araçlarına 0(sıfır)km dedir.Bu imkanlara ek olarak çevrede yer alan alışveriş merkezleri ve restoran da yanıbaşında olması seçenekleri artırmaktadır.

  • Web sayfamızın en alt bölümünde bulunan ''KAYDOL'' bölümüne mail adresinizi yollayabilir,
  • hbem@ostimteknik.edu.tr mail yoluyla ulaşabilir,
  • 0312 386 10 92 nolu telefon ile bizimle irtibata geçebilir,
  • Hayat Boyu Eğitim Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Hastalık, kaza, trafik yoğunlu vb durumlarda bilgi verilmesi halinde devam zorunluluğu %90 her programımız için geçerlidir.

Programa ön kayıt talep formunu doldurdup tarafımıza gönderdiğiniz taktirde ön kaydınız gerçekleşmiş olacaktır.Eğitim ile ilgili ödemeyi Hayat Boyu Eğitim Merkezi banka hesabına ödemeyi gerçekleştirip tarafımıza dekont ve bilgilendirme yaparak kesin kaydınızı oluşturmuş bulunmaktasınız.

Eğitime katılım sağlayan bütün katılımcılarımıza Merkezimiz tarafından iletilir.

Merkezimizden mesleki,gelişim ve uzmanlık eğitimlerine katılım sağladıktan sonra Üniversite çatısı altında bulunan Kariyer Planlama ve İş Başı Eğitim Ofisi Koordinatörlüğü ile iletişime geçerek hem kariyer planlaması hemde iş imkanları bulabilirsiniz.

Eğitimlerle desteklediğimiz ve hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz proje ofimiz ile paylaşıp projenize can verebilirsiniz.